| AlinaMessaros5 a întrebat:

Hei TPU am o intrebare! Daca ai avut parafimoza la primul act sexual se poate intampla si la al doilea? Vreau raspunsuri urgente! Va multumesc!

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista un risc destul de mare. Fiti pregatiti ca la nevoie sa ajungeti la spital.

| shadow72 a răspuns:

De ce am intrat pe intrebarea asta ca acum mi s-a facut scarba

| RzVq a răspuns:

Totul e posibil...

| AlinaMessaros5 explică (pentru RzVq):

Da cand am fost la spital doctorul i-a spus sa isi largeasca peilea aia si asa o facut si acum iii se beleste foarte usor.Mai este posibil sa reapara?

| Azµre a răspuns (pentru AlinaMessaros5):

Nu, odată ce s-a lărgit prepuțul numai are nici o treabă.

| BezSensu a răspuns:

NU happy