| mAlexandra a întrebat:

Am o mica problema cu pc`ul. am instalat azi dimineata fb messenger. si de atunci mi se inchide mozilla si sims 2... se incarca si cand da sa`mi arate orasele se inchide brusc. O`i fi luat vreun virus? Nici sa scanez nu merge. nu stiu ce are.
Scuze de categorie. fundita celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Dienuttza a răspuns:

Pai s'ar putea sa fi luat si virus dar nici mozilla nu prea e buna incerca sa descarci un alt program ca sa poti intra pe net! Sau poate nici pc-ul tau nu e in stare ff buna!happy Sper ca te'am ajutat