| RisaSalvatorex3 a întrebat:

In primul rand vreau sa spun scuze` de categorie si va rog sa ma ajutati cei care aveti macar un mic raspuns folositor! :}
Deci, am modem rds, mi-am reinstalat window`sul recent, aveam o groaza de virusi, dar net-ul tot mergea! :} Acum am Avira antivirus 5... mi-am scanat de multe ori calculatorul. De mai multe ori pe scanare rapida dar nu era rapidalaughing In fine nu mai merge internetul bine deloc! nici macar nu se incarca o pagina, de abia se incarca o poza pe google! :} HEELP va rog eu frumos sa ma ajutati am sters virushi si degeaba! Sa mai tot scanez si sa sterg cate un virus care apare? big grin un sfat ceva? VA ROG!

Dau fundita si voturi :*:*:* Merciii` big grin

Răspuns Câştigător
| мιcнєℓℓє a răspuns:

Hei sa stii ca eu am Windows 7 si ca antivirus am Eset smart security nod 32, dureaza 30 dde zile dupa aia trebuie sa instalezi din nou, stiu e cam plictisitor cu instalatu din nou, dar merita nu am nici un virus! Uite si un site de unde il poti descarca: http://www.eset.ro/download/index.php (e site-ul oficial Eset smart security)oricum ca sa il instalezi trebuie sa iti apara ESET Smart Security 5 Home Edition - Limba Română si dai pe prima sau pe a doua. Daca nu merge pe prima il dezinstalezi si dai pe a dua, daca nu merge deloc inseamna ca e o problema cu calculatorul.A si incearca sa nu mai descarci tot felul de prostii de pe net ca pot afecta pc-ul.Bye,funda?:D

| RisaSalvatorex3 explică (pentru мιcнєℓℓє):

Ms` :} o sa incerc :*, dar cred ca o sa se downlaodeze programul in 5 ore la ce greu merge internetul crying x(.

2 răspunsuri:
| AnimaXD a răspuns:

Hmm...mie imi merge netul greu oricum ar fi laughing) poate antivirusul tau ia prea mult din resurse...incearca nod32 big grin e chiar bun si nici nu prea ia din resurse big grin