| RisaSalvatorex3 a întrebat:

In primul rand vreau sa spun scuze` de categorie si va rog sa ma ajutati cei care aveti macar un mic raspuns folositor! :}
Deci, am modem rds, mi-am reinstalat window`sul recent, aveam o groaza de virusi, dar net-ul tot mergea! :} Acum am Avira antivirus 5... mi-am scanat de multe ori calculatorul. De mai multe ori pe scanare rapida dar nu era rapidalaughing In fine nu mai merge internetul bine deloc! nici macar nu se incarca o pagina, de abia se incarca o poza pe google! :} HEELP va rog eu frumos sa ma ajutati am sters virushi si degeaba! Sa mai tot scanez si sa sterg cate un virus care apare? big grin un sfat ceva? VA ROG!

Dau fundita si voturi :*

3 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Pai n`ai antivirusu` bun.
Incearca antivirusu` ESET NOD32 ANTIVIRUS. daca vrei ti`l sh` dau. Il am, so`... happy E ff bun, il am de 2 ani sh` n`am nici un virus`... big grin ralu_luv_me (id` meoo` big grin)

| RisaSalvatorex3 explică (pentru Skylerx):

Daca il downloadez oare o sa revina internetul la normal? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avira e de groaza ala scade de 10 ori viteza la net bagati avast