| cristina98_1465 a întrebat:

am o problema, acum o luna am avut un prieten si am fost impreuna vreo 2-3 saptamani, si noi nu mergeam la aceeasi scoala, si niste prietene de-ale mele mi-au spus ca e cu alta fata la scoala, si am intrebat mai multe fete(faza e ca la unele dintre ele le placea de el si mnoah) dar eu le-am crezut si i-am trimis un msj, in care i-am scris ca daca e si cu mine si cu fata aia in acelasi timp mai bine o lasam balta, sa sa ramana cu fata aia. Sambata asta, am mers la nunta unchiului meu, si mi-a tremurat telefonul in geanta scurt, m-am uitat el imi daduse beep, si la 2 minute dupa aia m-a sunat, am iesit afara din biserica si mi-a zis sa trec drumul ca e acolo. Eu m-am dus sa vad ce vrea, era cu un prieten de-al lui, m-a salutat, mi-a zis ca ce mai fac, eu i-am zis ca sunt bine si ca sunt la nunta, e fost un moment de tacere, apoi eu l-am intrebat atat? si el a zis da. vroiam sa vad ce mai faci, atunci eu am zis ok, pai ne mai vedem pa!
Duminica seara am intrat pe mess, si i-am zis ceau, ce faci?
el a zis ca asculta muzica si eu i-am zis ca ce melodie asculta? el mi-a trimis melodia astahttp://www.youtube.com/watch?v=tMA1Pmg3edE si eu i-am zis ca e o, elodie frumoasa, cu cateva zile in urma vazusem la el la avatar o poza cu o fata din Arad, p. s(noi suntem din Ineu) si l-am intrebat ca prietena lui e din Arad? El a zis ca nu, aia care era atunci la avatar era, dar ca acum era singur, eu i-am zis ca sunt surprinsa, si el m-a intrebat de ce?
si eu i-am spus ca atunci cand eram noi impreuna, mai era cu o fata, apoi cu alta s.a.m.d.si el mi-a zis: Sincer:) atunci cand am fost cu tine, am fost doar cu tine, eu am ramas putin huuuh? nu stiam ce sa cred, adevarul e ca niciodata nu mi-a mai rapsuns la mesaj, si faptul ca nu mi-a mai raspuns mi-a ajuns ca afirmatie, dar acum nu stiu ce sa cred, m-a placut cu adevarat? inca ma mai place? minte? Heelp! Funda+Vot la toate raspunsurile! PLease hurry up!

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Un sfat pe care sa-l urmezi toata viata:NU PUNE BOTUL LA TOT CE ZICE LUMEA! Am facut aceeasi greseala ca si tine si am bagat un om in spital in coma.Acel om era chiar iubitul care a facut hemoragie din cauza faptului ca eu am pus botu si eram pe cale sa-l las.Ai grija mare.stii vorba aia:nu crezi pana nu vezi! Mare grija!

| Skylerx a răspuns:

Eu cred ca nu si ca minte. Adica ce rost mai are sa te minta daca tu stii deja adevarul. Nu lasa sa te calce in picioare. Cred ca ar trebui sa il parasesti, va fi un pic mai greu, dar totusi adevarul va iesi la iveala intr-o zi. Iar proverbul pe care l-a zis UbexFlo este foarte bun happy. Nu cred ca baiatul ala este ''sincer'' cu toate fetele, deci... ar fi o idee buna sa le spui ''iubitelor'' lui ce fel de persoana este cu adevarat.