| simodex a întrebat:

Hei tpu..am o problema mare..deci..acum 3 sapt am facut dragoste cu iubitul.meu,la fel si acum 3 zile..si astazi, am vazut ca atunci cand ma duc la wc si fac treaba mica, sunt si niste mici viermi albi cam de 1 cm... poate fi din cauza ca am facut dragoste? Mentionez ca acum o luna am luat niste antibiotice pentru raceala care mi.au provocat secretie... poate acesta fi un efect al antibioticelor, viermii? Va rog ajutor? Sau viermii pot fi semn al sarcinii cumva?

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Nu stiu de ce m`a mancat sa citesc intrebarea asta.S`a dus dracu cina sad

| simodex explică (pentru WaterDrop):

Imi pare rau..n.am vrut sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E pusă la mişto întrebarea?

Viermii nu fac parte din rezultatele unei sarcini/antibiotice

| Raluca199427 a răspuns:

Viermi astia cum ii numesti tu poate fi o secretie (infectie) pe nume CANDIDA. Inainte sa iei antibiotice normal ti se recomanda o pastila, tocmai pentru a nu face candida. Nu stiu din ce cauza dar antibioticele pot declansa candida. Du-te la un medic ginecolog pentru a te scapa de ea si a nu ajunge la alte infecti sau sa nu ii transmiti si iubitului tau. Oricum viermi nu ai, ci mai degraba o secretie branzoasa.