| Minulina123 a întrebat:

Am o problemuta, as vrea sa imi dati niste sfaturi daca puteti. Anul trecut am cunoscut un baiat care face parte dintr-o trupa de dans. El si trupa lui erau inviati la o nunta ca sa danseze si acolo l-am vazut pe el. In acea seara ne-am tot privit unul pe celalat dar nu am vorbit. Urmatoarea zi ne-am impreitenit pe Facebook si dupa aceea am inceput sa tot vorbim ca prieteni, dar el voia mai mult (nu ne-am mai vazut intre timp deoarece el sta in alt oras, la vreo 2-3 ore de unde stau eu). La un moment dat am inceput sa nu mai vorbim, adica eu nu i-am mai prea scris deoarece eu il vedeam doar ca pe un amic si atat. Am ramas prieteni, iar seara trecuta a avut loc Balul de la scoala mea unde trupa lui facea parte din invitatii speciali. Mi-a trimis un mesaj sa vada daca sunt si eu la bal si mi-a zis sa ne vedem (mentionez ca ne vazusem o singra data la acea nunta). Eu eram cu un coleg care vazuse mesajele si a inceput sa faca misto de mine si sa glumeasca. I-am zis baiatului ca merg la el imediat si a zis sa il sun cand sunt la usa. Dar mi-a fost atat de rusine incat tot timpul balului nu am avut curaj sa merg la el. M-a sunat si de rusine nu am raspuns. Cred ca mi-a fost atat de rusine si de ce erau colegii mei acolo si daca m-ar fi vazut cu el sigur ar fi zis ceva mai ales ca ei nu ii stiau pe cei din trupa decat de pe Facebook si eu nu le-am zis ca il stiu pe baiatul acela. Acum problema e ca de aseara ma simt foarte vinovata ca l-am lasat cu ochii in soare si sigur s-a suparat pe mine. Scuze nu pot sa imi cer pentru ca sunt sigura ca nu ma iarta. Nu ma pot gandi la altceva de aseara decat la faptul ca nu stiu cum am putut sa fiu asa tampita sa nu merg sa il vad mai ales ca e probabil sa nu ne mai vedem niciodata. Va rog sa ma ajutati. Niciodata nu m-am simtit asa vinovata pentru ceva sad am o stare foarte proasta de aseara. Daca as putea sa ma intorc in timp m-as fi dus la el. crying

Răspuns Câştigător
| Anonim973 a răspuns:

Nu te mai gandii la el. Si eu astazi am fost refuzat de fata viselor mele. Incearca sa il uiti, sunt si alti oameni pe planeta. Asculta muzica ta preferata (Sa nu fie trista, sau sa iti aduca amintiri rele). Bafta, sper ca te-am ajutat.