| izsz a întrebat:

Am o relatie cu prietenul meu de 1 an si dar cu pauza, ne-am desparit vreo 3 luni dar a venit din nou la mine rugandu-ma sa ne impacam, e mai complicat, ma iubea dar avea probleme si nu mai puteam continua, el nu a mai vrut, eu am suferit mult. Mi-a spus ca s-a schimbat de cand a inceput sa vorbeasca cu mine, ca a devenit si fidel si iubaret si rabdator si ca i-am pus capac fiindca sunt singura fata cu care s-a mai impacat. Doar ca el e foarte complicat fiindca a trecut prin multe sad Mi-a spus ca e mai rece si nu ii place sa puna o mie de pupe si sa spuna te iubesc, imi spune asta foarte rar. Eu sunt diferita, eu sunt calda si imi place mereu sa fiu alintata si sunt iubareata si nu stiu ce sa ii fac sa nu mai fie asa mai rece, vreau sa il fac sa nu mai fie asa. Imi mai spune ca ma iubeste dar foarte rar si eu am nevoie sa-mi spuna fiindca simt sa imi spuna mai ales ca ne vedem cam rar. Ce sa fac sa-l tin si langa mine, sa ma iubeasca. El intr-o zi e rece, intr-o zi cald, face asta sa nu ma plictisesc de el?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te vrea doar pentru sex. Daca tie iti convine asta, iti doresc succes.

| UnBroken2016 a răspuns:

Cauta unul gay. Nu, am gresit. Cauta unu mai cald ca tine. Vezi ca baietii nu sunt fete. Dupa o sa vii sa te plangi ca el e prea mult ca tine ca te plictisesti si de ala laughing.

| AlyDulcika a răspuns:

Povestea ta seamana foarte mult cu a mea. Si eu am avut o relatie de 1 an si ne-am despartit pentru ca el devenise din ce in ce mai rece cu mine. Apoi am realizat ca prietenii lui sunt cu mult mai importanti decat mine... Am suferit foarte mult dupa el. In fine, dupa vreo 3-4 luni a venit la mine total schimbat si mi-a spus ca vrea sa ne impacam. Am fost de acord iar, dupa o saptamana ne-am despartit din nou. Deci, daca firea prietenului tau este de a fi rece, nu ai nici o modalitate in care sa il schimbi. Si eu am incercat asta si mai rau am facut, incearca sa vorbesti cu el despre asta, pana la urma comunicarea e cel mai simplu lucru. Si daca intr-adevar te iubeste nu are de ce sa faca asta ca sa nu te plictisesti de el, poate ca te iubeste si asta e firea lui. Spor in continuare :*