| Rallu_5918 a întrebat:

Hei TPU`. am si eu nevoie de ceva statusuri faine. cat mai multe. dau funditabatting eyelashes Ms :*

Răspuns Câştigător
| Cariina a răspuns:

Sunt la alt nivel acum, m-am maturizat. El e acelaşi, a rămas neschimbat...

Telefonu` sună întruna dar mai bine îl închid, noaptea asta e specială, nu vreau să o stric.

Să gustăm din vin puțin, să uităm cum ne cheamă și de unde venim.

Acum nu mai e cum era. Acum e puternică, știe ce vrea.

Domnişoară te rog nu grăbi pasu, lasă bassu` să te mişte, începe balansu

Era o copilă cândva. Acum gândește altfel puștoaica.

Du-te unde vrei, eu rămân în urmă cu o sticlă de gin și cu ai mei.

La bine și la rău mă susține, e bine să ai pe cineva lângă tine.

Acum dansează, toți se distrează, ne facem varză. Lasă grijile acasă, urcă-te pe masă.

Sunt amintirile mele. 0 regrete, numai belele.

Eu te provoc să luăm foc. Să ne simțim ca-n rai chiar dacă-i dracu' la mijloc.

• Vreau să fie: șampanie, tequila și marijuana. Băieții să bea cu sticla, noi să bem cu damigeana.

Grupul fetelor fără obligații salută fraierele care înca mai încearcă să înțeleagă bărbații.

Să-mi încălzești sufletu' de gheață, să împart cu tine și cafeaua de dimineață.

Mai torn un pahar și promit, că de-acum n-o să mai profit.

Asta-i pentru mine, asta-i pentru ai mei. N-am să le zic numele că se știu ei.

E educată și prea umblată, tu pentru ea ești un punct mic pus pe hartă.

Pretențile mele nu s-au schimbat deloc, prefer tot mașinile și pantofii cu toc.

Când faci pe dracu`, ţipi la ea ca disperatu`.

Niciodată nu vei ştii cine sunt, ce gândesc, ce visez, ce cred, ce iubesc sau ce urăsc.

Au fost momente in care numai doream nimic, cazusem si simteam ca numai pot sa ma ridic, dar pot sa trec peste toate, important e cum trec, cine ramane cu mine, nu de langa cine plec.

Milieniul 3, 2011 lumea a3a e o lume a barbatului unde femeia are cheia!

Hai sa facem totul real, cand e vorba de noi, e in mod special.

Cand totul ti se pare greu si lumea te vorbeste, Te rog, asculta sfatul meu: zambeste si iubeste!

Ai cazut - te'ai ridicat - inveti noi moduri sa te scuturi. Inveti sa te bucuri mai des si fara ajutor, Ca ai probleme mai ales - ia zi "Mai da'le'n mortii lor".

Las-o sa cada, sa se raneasca, sa planga, sa simta ca traieste! Caci stii mai bine ca toti, ea, intr-un sfarsit, mereu zambeste!

Oare e in club pe reggae si soca? Oare-i la spectacol si aplauda ca foca? Sau poate e in hotel, trage linii de coca.=pe~

Ca nimeni nu stie mai bine ca tine ce simti Il iubesti doar pentru tine nu pentru parinti.

Pentru cine m`a acuzat c`as fi uitat de unde am plecat, ma faci sa rad, niciodata n`ai stiut de unde am inceputwinking

Nu e light ca tigarile kent, dar iti rupe capu` cand tragii in piept!

Sunt pilaf, in momentu asta nu pot sa dau nici autograf, am sentiment ciudat, cand ma ia de cap, si tot ce simt, imi e pe plac!

Eu apartin generatiei care a crescut cu Disney, cu povestile de iubire si personaje negative

De ce sa plang? suflete si inimi stiu si eu sa frang!

Sunt mereu unde esti tu, mereu cu tine.Si tot ce fac,fac numai daca iti e si tie bine.

Il simt aproape langa mine-n zilele mai reci,e-acea senzatzie care te-ajuta peste toate sa treci!

Si sti ca eu vreau doar sa-ti fie bine, Ca pentru tine nu m`as mai gandi la mine

Certuri, nervi, multe se intampla intre noi, dar nu vreau sa fiu eu cea care va declara razboi

Si ati crescut acum, se pare timpul v-a dat peste cap
Daca atunci gandeati la fel acum viata v-a cam schimbat

Face parte din trecutwinking Acum imi doresc mai mult:X""

Stai aproape doar daca vrei ceva de la mine. Stii destul de bine, nu te mai cunosc de maine!

Fiecare prezenta se complace in dependenta
Zace pe aceeasi frecventa si se intoarce la esenta

Blânda ca de obicei, ea era trista,dar nimeni nu stia, caci ea ca de obicei zambea

In realitate lumea e mai rea si mai grabita
Si-ar vrea sa se intample totu-ntr-o clipita.

In orice relatie gasesti acum un inteles ~
Nu le rupe capu' ignora-i si scapa de stress

Eu nu mai cred cuvinte goale
Sageti, venin, ce vor sa ma omoare!

Te-ai catranit batrane!
Si cand te suna o arzi gen. big grin
Ce pot sa mai fac stapane? : - J;; )

Si stii ca niciodata nu o sa fie cum a fost.Si multe lucruri acum nu mai au rost

Asa ca, stai linistit se poate au demonstrat-o altii.
Poti fi liber, fericit, chiar si intre atatea conspiratii!
Tre sa stii exact ce vrei, sa inveti ca succesu' vine.
Doar daca transpiri muncind, si nu pupi in cur pe nimeni happy

Sunt curioasa cate trebuie sa trag, Cand prietenii sunt primii care iti dau in cap!

De parca as fii atat de moale incat mi-ar pasa
Imi pasa dar de altceva!

Asa suntem cu totii, fiinte ce ascund emotii,
Sufletul nu’i de vanzare, nu’l gasim ca la promotii!

Da’ va avea efect, tu cat crezi ca te mai minti
O sa insist pana-n momentu’-n care o sa te simti

Inca visez si-asta ma tine in picioare. Ca-n fiecare vis, se pare, e un gram de motivare!

Viata`i o lupta, vezi sa ramai in viata.Nu privi`n urma, inamicul e in fata

Ai facut lucruri pe care acum le regreti!
Daca nu inveti din greseli o sa le repeti.

Mai stii? Iti placea sa o vezi razand.Ea tot cu zambetul a ramas, tu tot cu ea in gand.