| Duliiuli a întrebat:

HEI TPU! Am si eu nevoie de niste statusuri faine?

4 răspunsuri:
| LawwraD a răspuns:

Deci:
Acum am scut, nu mai arat ca doare.
Suntem noi 2 perfecti intr-un cadru imperfect
Ea e Barbie, altele vor s-o imite, la cat de scumpa e Barbie nu prea isi pot permite, ea nu tine cont de moda o arde cum simte, ea are stil, iar stilul ei nu minte.
Oricat de rea as fi, tot eu sunt cea mai buna.
Si imi place cand imi spui tu asa: sa fi cuminte!
Ma suni si-mi spui ca ma iubesti, sincera sa fiu, si eu te-as mai iubi din cand in cand.
Adormi in fiecare noapte cu gandul la ea, din vise nimeni nu ti-o poate lua, acolo e cum vrei tu si doar a ta, pacat ca nu poti schimba cu VISE realitatea.
Eu chiar ma simt mai puternica in bratele tale.
Desi nu esti aici, te am in fata.
O singura noapte printre 1000 de stele, 1000 de vise luminate de ele, mii de iluzii intr-o singura minte, 1000 de sensuri in doar DOUA CUVINTE.
Cine sunt eu?! O intrebare care mi-o pun prea des.
Inca mai regret prima greseala.
Parca am fi 2 copii prinsi in aceeasi joc, ne certam zilnic crede-ma nu-i bine deloc, m-am saturat sa ma-ntorc in acelasi loc mereu, nu mai esti de mult baiatul din sufletul meu.
Stii foarte bine, nu vei obtine nimic, lucrurile IEFTINE nu ma fac sa ma implic.
Nu ai invatat nici-o data ce inseamna sa iubesti.
De cate ori ne certam toti iti luau partea.
Spui ca eu am gresit? OK foarte bine.
Trecutul acestei povesti nu contine lucruri bune.
Uita-ma sa stii, eu te-am uitat deja, acum e altu-n locul tau, nu mai e destul loc pentru parerile de rau.
Orice fraza din gura ta nu ma mai atinge.
Iubirea nu invinge, asta nu-i un basm cu zane, trecutul acestei povesti nu contine lucruri bune.
Vise, iubiri, emotii pe care se pare ca le stim cu totii, cine se gandea ca se poate spulbera o iubire din titan, ne iubeam chiar daca n-aveam nici-un ban.
Dar tu nu poti sa-ntelegi, e felul meu de a fi, n-ai inteles tu va-ntelege altul a doua zi.
A trecut o vreme, de cand nu mai stiu sa zambesc ca despre cartea vietii mele, mi-e frica s-o citesc, cerul a plans si el candva cu lacrimi reci de gheata, pana si el parea suparat de aceasta viata.
Am invatat singura cum e sa mergi departe, stii si tu ca vine o vreme cand treci peste toate...

| Justmeandmysmile a răspuns:

Statusuri.ro ai acolo la greu

| denysa9 a răspuns:

Cel mai tare status
dnd... bunica la pc...nu da buzzca se sperie
funda plizzzzzzzz tbx sis

| robiniotunami a răspuns:

Uite aici :
Love is in the air everywhere you look around Lasa-i pe toti sa vada asta prin statusuri de dragoste, lasa-i sa vada ca te-ai indragostit. Arate-le ca tu o simti, o vezi, o traiesti cu fluturasi si de toate.
Barbatul: - In sfarsit! Am asteptat asta atata timp!
Femeia: - Vrei sa plec?
Barbatul: - Ai innebunit? Nici sa nu te gandesti la asta.
Femeia: - Ma iubesti?
Barbatul: - Bineinteles! Tot timpul!
Femeia: - M-ai inselat vreodata?
Barbatul: - Doamne fereste! Bineinteles ca nu.
Femeia: - O sa faci sex numai cu mine?
Barbatul: - Sigur ca da. Cu orice ocazie.
Femeia: - O sa ma lovesti vreodata?
Barbatul: - Ai innebunit?
Femeia: - Pot sa am incredere in tine?
Barbatul: - Da!
Femeia: - Iubitule! si acum, citeste de jos in sus... scuze de mass dar e prea tare Bea suc de fructe,
Suc de fructe inseamna sanatate,
Sanatate inseamna sport,
Sport inseamna faima,
Faima inseamna bani,
Banii inseamna femei,
Femei inseamna dragoste,
Dragostea inseamna SIDA,
SIDA inseamna moarte, Deci nu mai bea suc de fructe!
foaie verde puisor, tu dai BUZZ, eu dau ignor!
mai multe gasesti pe : http://www.statusuri.ro