| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica mare problema :d Imi place foarte foarte mult de un baiat de vreo 3 luni. Eu am 16 ani, iar el 20. Ne-am intalnit de vreo 3 ori in masina cu care venim de la scoala si am vorbit o data pe facebook. Insa, el nu stie ca il plac. Mi-as dori macar sa putem incepe o discutie si ca sa vorbim mai mult insa nu stiu cum sa il fac sa ma bage in seama. Data trecuta si singura eu l-am bagat dar acum ceva timp si nu imi da atentie. Imi puteti da cateva sfaturi va rog? Dau fundita puppy dog eyes.

2 răspunsuri:
| cristi2456789 a răspuns:

Eu sunt baiat si iti zic, ca nu poti face ceva anume pentru ca un baiat sa te placa.Trebuie sa fii tu insuti, sa poti lega o propozitie cu el, si in primul rand zic eu sper sa nu fiu rautacios sa nu fii fitoasa.

| cristi2456789 a răspuns:

cum faci un baiat sa te placa?
in primul rand fate de fiecare data cand esti prin preajma lui frumoasa si naturala nu iti da aiere fi fite si zambeste tot timpul fi mereu cu zambetul pe buze cand vezi ca te priveste aruncai un zambet dulce si naiv dat atat nimic mai mult lasa-l pe el sa preia initiativa iar dk te place cu siguranta va face ceva in sensul asta nu-i arata foarte mult ca il placi lasa-l pe el sa faca primul pas, mult succes