| Carolline_2947 a întrebat:

As vrea niste sfaturi dupa ce o sa va spun povestea meabig grin. Acum ceva timp am intalnit un baiat... Pe care l`am placut imediat dupa ce am vorbit cu el. El este din alt oras si nu l`am mai vazut de cand a inceput scoala. In schimb am vorbit pe mess. In vacanta asta o sa merg pentru o saptamana in orasul lui si i-am spus asta. El a zis ca e super ca vin dar nu stie daca o sa ne vedem. L`am intrebat de ce si mi-a spus ca el nu se prea intelege cu fetele cu care ies eu de acolo. i-am spus ca o sa ne descurcam noi. El invata dupamiaza iar eu dimineata, deci e cam greu sa vorbesc cu el. Vineri o sa plec si azi m`am bagat in vorba cu el. De data asta l`am intrebat eu cum o sa ne vedem daca el nu iese cu cine ies eu, pentru ca acolo eu nu ies singura. Atunci el a zis ca iese afara acum si ca mai vorbim. nu stiu de ce da am o senzatie foarte proasta, ptk mi se pare ca am fost enervanta. E o mare prostie, dar nu mai am chef de nimic. Nu stiu ce sa fac. Sunt hotarata sa ii spun ca il plac, pentru ca de 6 luni simt acelasi lucru pentru el, dar nu stiu cum s`o fac. Imi puteti da niste idei?

2 răspunsuri:
| denissita_6892 a răspuns:

Poat ca l vrea ceva liber adica sa nu se complice prea mult. acum dpinde ce vri tu s cati ani aveti. totul e in schimbare

| Pinkutza a răspuns:

E cred ca daca si el te place atunci ii va suporta si pe cei cu care iesi tu doar pentru a fi alaturi de tine, eu cred ca nu te place fiindca nu face tot posibilul sa va intalnitzi, cred ca ar fi mai bine sa iti faci ordine in ganduri si sa gasesti un baiat care sa fie aproape de tine, e cam greu sa ai o relatzie la distanta