| Burlacu006 a întrebat:

Hei TPU
Am un prieten pe care il cunosc de la 3 ani,suntem cei mai buni preteni,dar e o problema mica si vreau niste sfaturi,el vrea sa mergem la cu...e sa ne dezvirginam dar eu nu vreau sa ma dezvirginez cu ori ce cu.a,altfel e cand e ceva special,ca na daca tot ma dezvirginez macar s-o fac cu cineva care trebuie nu cu toate ****, vreau sfaturi,

Răspuns Câştigător
| roxanaandreea a răspuns:

Uite, chiar daca e cel mai bun prieten al tau trebuie sa-ti inteleaga principiile. Daca tu vrei s-o faci prima data cu cineva special, cum e normal de fapt, atunci fa-o! Nu-ti distruge "visul", ca sa zic asa, nu se merita sa-ti pierzi virtutea cu oricine, chiar nu merita! Explica-i prietenului tau care-i treaba iar daca nu intelege/accepta poate de fapt nu iti e asa un bun prieten. Sa stii ca ai tot respectul meu pentru faptul ca vrei sa faci asta cu fata aceea speciala prima oara, multor baieti nu le pasa de chestia asta. Mult succes!

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fiecare om are onoarea si demnitatea sa!

| minrest a răspuns:

Prietenul tau e neinformat.La curve nu merg toti barbatii, ci doar hotii si oamenii stricati.Mai merg si copii ca voi, din nestiinta, si capata vicii urate, boli, se profita de ei, etc.Ca prieten, esti dator sa incerci sa-l convingi sa nu mearga.

| Mussette a răspuns:

Pai, daca nu vrei astfel, nu te duce. Asteapta acel moment special. Si spune-i si lui ca nu vrei cu oricare.
Lasa-l pe el sa se duca si daca vrei, insoteste-l.

| baf a răspuns:

Mi se pare cel mai josnic lucru pe care il poate face un baiat ..sa mearga la curve.dar voi chiar nu sunteti capabili sa va faceti o prietena..va duceti sa platiti o? faci cum crezi.

| sirD a răspuns:

Nu vad problema happy nu vrei nu o faci dar nici tu sa nu-l condamni pe el
Doar sunteti barbati

| msKat a răspuns:

Daca nu vrei sa o faci, nu o face, spune-i ca nu vrei si gata.