| TPU9999 a întrebat:

am nevoi de un pic de ajutor, am 14 ani si am o mica problema, am un prieten cu care ma cunosc de 1 an,nu de mult am vorbit si am petrecut timpul impreuna, si ne-a luat valul si ne-am sarutat, problema e ca acum mie imi place de el, si el mi-a propus sa repetam experienta, si eu tot as vrea sa repet sarutul dar vreau sa am ceva serios cu el...deci vreau niste sfaturi cum sa ii spun ca il plac? Mercy anticipat:*

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Pai ceeace ai facut cu prietenul tau, este o dovada ca-l iubesti si ca vrei mai mult de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce daca va sarutati nu e ceva serios?

| TPU9999 explică (pentru anonim_4396):

Primul sarut a fost din greseala acum el vrea sa ne sarutam dar in acelasi timp sa raminem prieteni, nu cred ca el ar vrea sa avem o relatie

| anonim_4396 a răspuns (pentru TPU9999):

Atunci vina e la el. Nu accepta. Ori e ceva ori nu.

| TPU9999 explică (pentru anonim_4396):

Mersi mult de sfathappy

| nopnopnop a răspuns:

Daca nu vrea sa fiti impreuna dar vrea sa va sarutati nu stiu ce e in capul lui, indeparteaza-te de el ca poate e schizofrenic.

| TPU9999 explică (pentru nopnopnop):

Oricum imi place de el si vreau sa fiu cu el