| crina_2867 a întrebat:

Hei TPU, am venoie de ajutor, vreau sa ii fac cadou prietenului meu ceva de genu: http://www.metalicshop.ro/......-mat.html. Si m-am gandit ca pe prima tablita sa ii scriu datele gen nume, varsta (ca in armata ) iar pe a2a tablita un citat dragut, sau ceva legat de dragoste. Imi puteti da exemplu de cateva texte, va rog :D
Funda

5 răspunsuri:
| AnnnaMarrria a răspuns:

Ceva legat de dragoste..."Nu iti cer nimic, doar sa existi" big grin mi se pare foarte dragut.

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

O intrebare: tu chiar crezi ca ii pasa lui de doua bucati de aluminiu scrise cu mai stiu eu ce mari declaratii pe acolo?

Da-i ceva ce vrea cu adevarat, daca esti la varsta potrivita.

Sau iesiti pe la munte/mare impreuna.

Nu iti pierde timpul cu tabliile. Cu siguranta le va arunca dupa ce nu o sa mai fiti impreuna.

| crina_2867 explică (pentru cristimihailov):

Am 15 ani si suntem impreuna cam de 7 luni, am mers la mare impreuna (erau si parinti lui, dar nu le-am prea simtit prezenta) si am avut mai multe activitati de genu (cu cortul si altele ). Si ca sa ii dau ceva "ce vrea cu adevarat" nu sunt pregatita si momentan nici nu vreau sa discut despre asta, chiar daca el ma tot roaga ca macar un handjob sa ii dau, daca altceva nu, dar pur si simplu nu pot sa ma impac cu gandul ca a-si face asa ceva, mai ales la 15-16 ani. Deci pentru inca vreo 2 ani va primi de la mine doar cadouri MATERIALE

| cristimihailov a răspuns (pentru crina_2867):

Atunci da-i un pedometru sa te inspire cu cati pasi a facut zi de zi. Sau cat a alergat. Facand sport va fi destul de obosit sa mai ceara si altceva...

| Katoteshikuki a răspuns:

Texte, presupun ca ar trebui sa stii sau cauta un citat frumos de catre un autor faimos, eu unul iti spun sa nu pui genul de citate noi ca statusuri sau alte epave.