| anonim_4396 a întrebat:

anul trecut imi placea de un tip de la mine din liceu dar niciodata nu am vorbit desi amandoi ne uitam unul la altul sau ne zambeam. acum ceva timp s-a nimerit sa il vad la un local unde am iesit cu alti prieteni. Toata seara nu si-a luat ochii de la masa noastra si de la mine! si si eu ma uitam la el!
pe urma l-am adaugat pe facebook si la o saptamana mi-a acceptat cererea.
acum vreoiam sa intru pe el. dar nu stiu ce sa zic si cum sa incep.
ce sa fac? mereu m-am intrebat daca m-a placut! voi ce >credeti?:"

2 răspunsuri:
| princess87 a răspuns:

El ce asteapta? De ce nu face primul pas?

| bohren a răspuns:

Lol! am zis ca il stiu de anul trecut! ne stim amandoi din vedere! dar nu am vorbit niciodata.