| bianca_9483 a întrebat:

Hei TPU.As dori sa va adresez o intrebare la care as dori un raspuns clar si practic. Eu am fost cu un baiat vara trecuta, care m. a considerat draguta si a spus ca ar fi vrut dar din pacate are prietena. in urmatorul moment ne.am jucat adevar si provocare. ceilalti ne.au dat provocari gen:sarut, imbratisari si pana la urma ne.am combinat. Eu m.am indragostit de el de prima data cand l.am vazut.Prietenei mele ii placea foarte mult de el, dar si mie imi placea si cum era sa nu fiu cu el. S. a suparat pe mine si a inceput sa ma ezite de la un timp, a doua zi, prietena mea a vorbit cu baiatul respectiv la scoala si acesta i. a spus ca nu. i placea de mine, ca a fost cu mine o zi la caterinca asa...prietena mea mi. a dat raspunsul si am fost șocata, m.am simtit foarte prost. In ziua de azi, acel baiat care si. a batut joc de mine vara trecuta, se pare ca ma place si ca doreste sa fie cu mine. M. a intrebat foarte sincer daca vreau sa mai fiu cu el, si. a cerut scuze si a spus ca s. a schimbat foarte mult fata de vara trecuta, nu avea prea multa minte pe atunci, a spus ca nu se va mai intampla! Nustiu cum dar m. a facut sa am incredere si sa. i spun da, in momentul acela nu m.am mai gandit si la prietena mea careia ii placea foarte mult de el, chiar mai mult decat anul trecut.Se pare ca prietena mea e dezamagita si foarte suparata pe mine datorita deciziei mele, dar spuneti si voi, cand mi. a promis atat de sincer cum era sa. i zic nu? Nustiu ce sa fac, ce spuneti? credeti ca se va mai folosi de mine, cu toate ca nu da semne, imi vorbeste foarte dulce si. mi spune ca ma iubeste.Chiar si la status are //te iubesc//. spuneti. mi! am luat decizia corecta fata de prietenul si prietena mea?

5 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Epic...

| HardcoreMuffin a răspuns:

Daca el te'a ales pe tine inseamna ca pe tine te place nu pe prietena ta. Ea o sa isi de'a seama mai devreme sau mai tarziu ca de fapt e mai importanta prietenia voastra decat simpatia ei fata de iubitul tau.A si inca ceva, prietenul tau inca nu te iubeste, te place atata tot.Pt ca nu poti sa iubesti o persoana in 3 zile.winking Ai luat o decizi buna cu amandoi. Take care>.

| ioanalexandru a răspuns:

Buna,eu studiez psihologia. daca te pot ajuta, adauga ioan_yo2010@yahoo.com

| ioanalexandru a răspuns:

Buna,
eu sunt elev in clasa 11, insa studiez psihologia. daca te pot ajuta, adauga in lista yahoo ioan_yo2010

| bianca_9483 explică:

Daca imi dai si add e foarte bine.happy