| HELENA_7434 a întrebat:

Vara trecuta mi-a placut mult de un baiat si sincera sa fiu imi place si acum... dar o fata(pe care o credeam prietena mea)il placea si tot timpul anului mi-a pus bete in roate si la scoala si in fata lui doar pentru ca ea il placea.Cateva colege mi-au spus ca fata aceea le-a spus ca el ma place si ca e geloassa pe mine, dar el nu mi-a zis nimic. El e din bucuresti si vine doar vara aici si atunci cand vine si sunt si eu pe acolo vorbeste doar cu mine si pe ea si altii nici nu-i baga in seama, ma conduce seara acasa si nu stiu ce sa cred...Ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Te place si te prefera.
Asteapta-l sa vina iarasi,a trecut un an,sunteti ceva mai maturi,puteti sa aveti niste discutii mai edificatoare.
Si,in ce o priveste pe fata respectiva,las-o in pace, o sa ramana doar cu rautatea ei, pentru ca el pe tine te place!

2 răspunsuri:
| memekiki a răspuns:

Woow povestea e complicata rau.pai eu cred ca raspunsul asta til poate da doar el, dar totusi un mic semn ar fi ca te baga in seama doar pe tine cand e acolo, cea ce inseamna ca esti speciala, dar...ei bine speciala poate insemna si doar ca si o prietena.deci fi atenta in continuare cum se conporta, dac apar semne genu imbratisari sau saruturi dulci pe obraji fara motiv sau niste complimente frumoase cred ca dah sunt sanse sa te placa... dar ai grija la inamicii din zona, stiu cum e sati placa de cineva si apoi sa se bage altcineva in seamalaughingsucces si sper ca te-am ajutat

| cypryan_3322 a răspuns:

HELENA. Sa stii ca te place si te prefera.Cand o sa vina incearca sa stai de vorba cu el.In legatura cu cealalta fata las-o in pace ca pe tine te preferawinkingwinkingwinkingwinking