| dutzaaaa a întrebat:

Care ati folosit prezervative Durex ultra thin? Si ce parere aveti despre ele, sunt rezistente?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Destul de rezistente

| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, din câte ştiu sunt cele mai fine şi desigur că şi rezistente comparândule cu alte firme.
O seară bună!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Cum le zice si numele, sunt mai subtiri, si deci si rezistenta le scade odata cu grosimea latexului.
Sunt facute ca sa, na, simti mai multe, dar trebuie sa ai mare grija cu ele.
Daca nu stii sa le folosesti cum trebuie, ai mari sanse sa se rupa.

| CosminRR a răspuns (pentru MrAnderson):

Da..iti trebuie o facultate, doua, ca sa stii sa.l folosesti.

| MrAnderson a răspuns (pentru CosminRR):

Nu. Doar minte.

| PurceluAtomic a răspuns:

Mie imi sunt cam mici rolling on the floor Dar da, sunt rezistente tongue Tot ce e Durex e de calitate.

| Sn1ckers a răspuns:

Da calitate foarte buna happy