| Ioanpuiu a întrebat:

Durex feel Thin ultra prezervativ luata de la peco 25 lei 3 prezervative au cum sa curgă spermă pe la partea strânsă? Am penisul în jur de 14-15cm nu cred ca are cum sa iasă spermă la contact pe lângă dacă prez îmi stătea destul de ok pe penis ce părere aveți ma sperie un pic.

6 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca nu ejaculezi cat un armasar nu are cum stai linistit laughing, acea prelungire din capat se poate largi in caz de cantitate mai mare, nu iti urca in sus.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu are importanta lungime apenisului ci GROSIMEA lui, fiindca [rezervativele vin standard, avand 20 cm lungime.
Tu trebuei sa cumperi prezervative in functie de GROSIMEA/ CIRCUMFERINTA penisului, care se masoara cu un cm de croitorie.

Un prezervativ d emasura corecta trebuei sa intre foarte greu pe penisul erect si sa stea foarte-foarte strans pe penis, preucm pielita de la salam, pe salam.
Daca prezervativul este larg atunci se va rupe, chiar daca este durex.

| Ioanpuiu explică (pentru Violleta2022):

Asta e faza ca nu s-a rupt deloc. Lam verificat mie sa nu fi curs pe la partea mai strânsă și era strâns stătea perfect pe prez

| Violleta2022 a răspuns (pentru Ioanpuiu):

Sanse sunt sa cada in vaginul femeii si sperma sa se scurag in interiorul vaginului, daca prezervativul aluneca de pe penis, fiind mult prea mare pentru cucu tau.
Deci, numai un prezrevativ care sta strans lipit de penis, precum a doua piele a lui, numai acela te poate proteja integral.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă prezervativul a fost bine stans pe penis, la sfârșitul actului sexual, nu este posibil sa iasă spermă în vaginul iubitei astfel încât ea sa rămână gravida. Deci stai liniștit ca iubita ta nu a rămas gravida.

| Anonimboy111 a răspuns:

Daca este strans pe penis nu iese sperme pe langa, oricum de asta sunt facute sa se muleze pe penis