| alexdima123456789 a întrebat:

Hei TPUhappy ce pot sa fac sau nu stiu cum pot sa ma indrept daca in relatia mea cu iubitul meu vreau mereu sa facem totul cum vreau eu si sa iasa cum vreau eu chiar daca ies mereuu chestiile urate si nimic nu iese bine? eu vreau sa facem in spre binele nostru, dar mereu iese rau..de ce? ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Dupa atatea incercari esuate, este timpul sa-l lasi pe el sa conduca aceasta relatie.

| MskDesign a răspuns (pentru neutrino):

Corect!
Poate are prea multa initiativa, nu este rau nimic din asta, numai sa fie si buna.

| NorbIdk a răspuns:

Exact aceeasi problema am si eu cu iubita mea. Mereu vroia sa faca cum vrea ea, de multe ori nu o lasam pentru ca stiam ca e gresit dar ea insista, iar cand o lasam iesea o prostie =]. Sa sti ca uneori e chiar dragut sa vezi ca iubita ta greseste si face o prostie, dar iti dau un sfat. Incearca sa lasi de la tine de cateva ori si vezi daca la el iese bine.