| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU ce ziceti de asta
Am cunoscut un baiat ( acum 3 luni mai exact )mai mare cu 8 ani decat mine eu am 22. a fost casatorit 9 ani divortat de doi ani cand ne am cunoscut. intre noi e foarte ok suntem pe aceiasi lungime de unda gandim la fel avem aceleasi pasiuni si tot asa. El lucreaza in Germania cu toate astea ne am vazut in fiecare weekend. Ce ma pune pe ganduri el lucreaza in acelasi loc cu fosta nevasta si nici in ruptul capului nu vrea sa ia in calcul sa plece de acolo lucreaza intr-un domeniu foarte cautat poate sa si gaseasca in 2 minute alt job la fel de bine platit spune ca lui ii convine acolo si bani care ii castiga. Ce credeti sta acolo doar ca sa o aibe sub control pe fosta nevasta? mentionez ca ea a divortat el a vrut impacare pana sa ne cunoastem noi

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna,

Asta stie doar el. Daca tu spui ca totul e ok intre voi multumeste-te cu asta. Profita de timpul petrecut impreuna, nu-ti mai face ganduri negre. Traieste pezentul, mai tarziu vezi tu ce o sa faci. Poate da, poate nu. Eu zic sa nu te mai gandesti la asta, poate lui chiar ii place locul de munca si nu are nici o legatura cu fosta sotie. In fond, ei oricum ar trebui sa pastreze o relatie amicala, pana la urma asa e civilizat, in trecut s-au iubit.
Tu traieste prezentul si nu-ti mai chinui capsorul cu astfel de idei, o sa vezi tu mai tarziu ce si cum.Se va da de gol daca o mai iubeste. Daca spui ca intre voi e totul bine si esti multumita de cum te trateaza n-ai de ce sa-ti faci ganduri negre. Succes happy

| Violleta2022 a răspuns:

Daca sta acolo, langa ea, categoric inca o iubeste si vrea o impacare cu ea!

| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Am si eu o intrebare, esti sigura ca locuieste in Germania? Stiu ca asa zice... dar am mai auzit de fapt de o faza cum ca locuieste in Germania si s-a intalnit cu el prin mall...

| Inarf a răspuns (pentru cristimihailov):

Sigur sta in Germania am fost de câteva ori la el și la biroul cu pricina laughing

| Jazmine998 a răspuns:

Inca vrea o impacare.