| domnuleustache a întrebat:

Hei TPU daca pe un servetel este sperma si o femeie se sterge cu el pe... poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| shermanbitzz a răspuns:

Servetele unde iti torni zgomotos reziduurile din mucoasa nazala trebuie aruncate, la fel si servetele unde iti eliberezi inotatorii flagelati, ca masturbarea e cotata drept o recompensa zilnica pentru efortul anormal de a supravietui printre barele ce va tin ostatici in lumea voastra populata de referinte inadecvate.Deci de cate ori lasi amprente fluide trebuie sa elimini din start materialul/obiectul pe care l-ai contaminat, oricum o femeie responsabila si constienta ar intui si ar deduce din miros, pipait, gust si aspect ca acel "tampon" este folosit si poate sa-i provoace deranjamente.In cazul in care este alungata aceasta metoda de prevenire care tine de inertia firii unei femei de a fi prudenta cu sistemul ei de organe, atunci nu Ramane insarcinata, fiindca acei spermatozoizi jucausi nu rezista o perioada indelungata in medii in care sunt expusi la factori nefavorabili cu care nu au fost aclimatizati inainte sa zboare din canalul seminal.Deci NU! Ai grija de igiena, ca ai putea fii un pacient excelent pentru studentii la medicina ce vor sa-si clarifice notiunile si sa depisteze peturbarile pe organsime ce se descompun anorganic care au tinut in frau boala asta obsesiva a onanistilor.

5 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Păi n-o să fie atât de tută s-o facă, deci schimbă și tu subiectul.

| Biggiesan a răspuns:

Ai greșit formularea. Nu trebuia să începi cu-hei TPU- ci cu -hei copii- Ai mare grijă ce femeie vine pe la tine prin cameră să-ți vadă ejacularea precoce, să nu fie soră-ta sau mamă-ta!

| 010101012 a răspuns:

Pai, depinde, cu ce parte sa se stearga, cu partea de s***ma sau cu partea uscata a servetelului? Si mai depinde daca este fertila sau nu.

| ang31989 a răspuns:

Categoric nu! Stai linistit!

| costelpopa94 a răspuns:

Prea tare intrebarea..nu cred ca am mai intalnit asa ceva!
Dar raspunsul este ca nu. Se putea intampla asta doar daca femela folosea sevetelul proaspat imbibat si il folosea cu capul in jos ( pozitia corpului ) astfel incat...se deducelaughing