| AsRock a întrebat:

Hei TPU de ce nu mi-am gasit sufletul pereche? sfaturi

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se găsește așa de repede, trebuie să-l cauți!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Nu il gasesti atunci cand il cauti, te gaseste el tot atunci cand nu te astepti

| DNSK a răspuns:

Uau..stii cum ii, pana la fat frumos/ileana trebuie sa saruti multe broaste. undeva e. nu trebuie sa-ti iei zilele din cauza asta. sunt altele mai grave decat asta. deschide-ti mintea si tine ochii deschisi

| drhotzu a răspuns:

Stop looking and start lovin`winking
asa o sa il gasesti!
si printesa cea frumoasa a trebuit sa pupe o gramada de broaste pana a gasit printul laughing)

| Vix999 a răspuns:

Pentru ca ai 15 ani si la varsta asta ar trebui sa ai total alte preocupari.
Nimeni nu isi gaseste sufletul pereche ca asa are el chef sau ca si l-au gasit si altii prin jurul lui.
Esti mult prea mic ca sa ai genul asta de probleme existentiale.

| e1xtz a răspuns:

Pai poate e la mos craciun, si daca nu esti cuminte in nici un an...nu o sa ti-l aduca niciodata...Asa ca vezi si tu cum faci

| MrAnderson a răspuns:

Salut, AsRock

O intrebare pe care si-o pun chiar miliarde de oameni, daca stau sa ma gandesc.
Raspunsul este simplu: pentru ca nu ai intalnit-o inca.
Sufletul pereche nu vine cu programare.
S-ar putea sa faci greseala dupa greseala, si sa o intalnesti abia la 50 de ani. Dar o sa merite fiecare clipa petrecuta impreuna.
Nu dispera. Gandeste-te ca in acest moment si ea e aici, ca si tine, pe planeta asta. Sansele nu sunt chiar atat de mici.

Cu stima,
Neo

| TeddyPaul a răspuns:

Daca nu til poti gasi atunci trebuie sa astepti sa te gaseasca el pe tine! Nu plange! Vine ceva bun si pentru tine la momentul potrivit!

| AleXisAleXis a răspuns:

Inainte sa-ti raspund la intrebare da`mi voie sa te intreb ceva. Cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| detty24 a răspuns:

AsRock, n-ar trebui să-ți bați capul foarte mult pe tema asta.,, Sufletul pereche,, va veni atunci când trebuie să vină, nu vine la comandă... De obicei atunci îți găsești sufletul pereche, când nici nu te-ai aștepta tongue Așa am pățit și eu, și acum sunt fericită alături de el ♥ Ai răbdare că fiecare dintre noi va avea parte de iubirea,, cea adevărată,, Dar toate la timpul lor...

| Z6 a răspuns:

Nu cred ca ai 80 de ani, si viata a trecut pe langa tine. Timp este, mult, nu trebuie sa te agiti prea tare..nu e ceva vital pana la urma confused

| CiocolatăCuCăpșuni a răspuns:

Tare-s curioasă, câți ani ai?

| FLuturas1albastru4 a răspuns:

Nici eu..asa ca suntem chit

| ollyver a răspuns:

Cand nu il vei mai cauta va veni singurwinking