| anonim_4396 a întrebat:

Voi la ce vârsta v-ați găsit sufletul pereche? (dacă vi l-ați găsit) laughing)))

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciodata nu voi avea parte de el

| XxBlueRosexX a răspuns:

Anul trecut.

| RAY a răspuns:

Orice eliberare de dopamina in creier este acel suflet pereche

| Freya1 a răspuns:

Nu am de unde sa stiu daca imi e sufletul pereche cel de acum, ca asa credeam si la 14, 15 ani cand mi-am facut prima relatie serioasa si am stat cu el 8 ani si ne-am despartit.Acum sunt cu altcineva oficial de 1 an si ceva si nu stiu daca suntem suflete pereche dar sper.(Am 23 de ani si pe actualul il cunosc de mica iar legatura o tinem de cativa ani).

| SilentRain a răspuns:

L-am găsit pe la 5 ani, la 14 -15 ani am realizat ce simt, si undeva pe la 15 ani l-am si pierdut
Acum sunt prea bătrână să mai cred în rahaturi de genul, prefer o melodie bună și o cană de cafea

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Nu minti, erai prea indragostita la 15 ani, te-ai impiedicat si ai dat Cu capu de o bordurã. Acum nu se mai uita nici dracu la cat esti de dusã.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am atâta noroc, cu cat fugi mai mult de ceva, cu atât aleargă după tine pacostea

Si tu daca esti atat de normal ce cauti pe TPU?

Nu e problema ta ce fac eu cu bordura

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Ce are TPU?
Faci si reclamã proastã acum nimeni nu-si mai i-a funda. Mãcar taci.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Pfff'ești mai praf că mine îmi place de tine big grin
TPU e un site frecventat de
no-lifer, dacă erai așa de luminat nu îți perdeai timpul comentând aiurea și fara rost

Nu mă interesează funda aia amărât
Eu tac deja pentru că nu vorbesc când scriu.........mno,poate tu vorbesti la display și scrii în acelaș timp

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SilentRain):

Aia cu no-liferu ai cam greşit-o, nu e adevărată şi ştim amândoi asta.

| SilentRain a răspuns (pentru Alexuţ02):

Hai ma Alex fii serios, ce persoana cu o viața ar pierde tipul pe aici?
Mai bine citești o carte, vezi un film decât sa îți pierzi tipul aproape degeaba (Nu zic că e total inutil să stai pe TPU, doar cu măsură )

| Alexuţ02 a răspuns (pentru SilentRain):

Sunt unele persoane care intră aici doar să ajute, ştii, nu să facă din asta un hobby, până la urmă nu-i plăteşte nimeni că ajută oameni sau încearcă.

Da, sunt unele persoane care intră aici doar pentru că sunt no-liferi, asta aşa e, dar nu toate, alţii pierd doar timpul.

| SilentRain a răspuns (pentru Alexuţ02):

Foarte corect, foarte puțin useri care oferă răspunsuri de calitate și nu pun întrebări cretine., majoritatea sunt no-liferi

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Stiu sper sa te ajung intr-o zi, de asta si comentez aiurea.
Ar trebui sa incerci, antrenezi corzile vocale si sa simti emotia din spatele displayului, sufletul celuilalt.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Taci ma, nu mai vorbi la display ca o să crape săracul, doar să scape de tine
Ai plictisit si display-ul și pe mine, zzzzzz

| mentholinks a răspuns:

Eu mi le-am gasit mai demult un pic ca la mine sunt mai multe dar nu m-au gasit ele din pacate.

| Alexuţ02 a răspuns:

Nu ţine cont de vârstă, ci de persoana pe care o întâlneşti, poţi să nu-l întâlneşti niciodată şi să rămâi o persoană care nu simte nimic, doar atracţie fizică, ataşament, dar doar atât, nu şi iubire

| ForeverAlone97 a răspuns:

Niciodata. Nu cred in povestile astea

Răspuns utilizator avertizat
| Theo94 a răspuns:

Unii il au de cand s-au nascut, e atasat de corp, asta da suflet pereche.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

-1 ani

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

De vreme ce nu exista suflet, notiunea de suflete-pereche iese din discutie.
Parteneri compatibili - posibil. Chestii comune, dorinte, idealuri, comportamente.