| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUbatting eyelashes
Deci mie imi place de amicul meu (el stie asta) cu care ma inteleg foarte bine.
De fiecare data cand merge undeva ma cheama si pe mine. Adica daca iese in oras sau merge la sala sau cand trebuie sa mearga sa-si ia haine sau ceva.

De ce credeti ca face toate astea?
dau fundalove struck

mersilove struck

Răspuns Câştigător
| AnGeL a răspuns:

Poate pentru ca te crede o adevarata prietena
sau poate (si cel mai probabil) te place si el si tine la tine

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Pentru ca te place! daca n-ar fi asa stai linistita ca nu te-ar cauta atata! te vrea langa el!

| Castiel a răspuns:

Si ce cont pe mess,mai bine in real life decat pe mess, de obicei este invers, pe mess te baga mai mult in seama si in real life este timid sau etc stii tu cazurihappyEu zic sa faci tu primul pas si daca te refuza nu-i nimic sunteti foarte buni pireteni deci ar fi ok oricum nu ai nimic de pierduttongue

| BloodPrison a răspuns:

Cred ca si el te cam placehee hee

| CherryGirl67 explică:

Da, da de obicei nu prea ma baga in seama pe messstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaai, ori te place, ori...te crede o companie placutabig grin

dar totusi, cred ca este prima variantalaughing