| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUhappy
Am o dilema:-s
Deci eu am un amic cu care ma inteleg foarte bine, mie imi place de el, si el stie acest lucru. Intr-o zi l-am vazut in oras cu un baiat foarte dragut, de care imi cam >place:"
As vrea sa aflu mai multe despre el, sa stiu cum il cheama, id lui etc.
Credeti ca ar fi bine sa-l intreb pe amicul meu de acest baiat(ii este amic) avand in vedere ca amicul meu stie ca mie de el imi place

dau funda+vot si decat sa va bateti joc mai bine nu raspundetiwinking

mersilove struck

Răspuns Câştigător
| Yourgirls a răspuns:

Ups`incurcat nu cred ca asta ar fi primul pas sa-l intrebi pe prietenul tau mai intai ia liftul si coboara in adancul saufletului tau si vezi cum sta treaba p`acolo pe cine de fapt placi? pe amandoi ok pe cine de fapt iubesti? nu se poate pe amandoi poate ca a fost doar asa o atractie la prima vedere poate ca nu e persoana pe care`ti`o doresti gandeste-te la toate ininte de a face o greseala.Esti sigura ca vrei sa fi cu el? si ca `il iubesti? poate ca cel de langa tine iti va fi mult mai bine ca prieten decat celalalt ca iubit.tongue funda:X:X?

2 răspunsuri:
| Ale14me a răspuns:

Mai bine asigurate ca amicul tau nu te place si el pe tine, deoarece de ar fi asa nu cred ca ar fi foarte incantat sa afle ca tie itiplace de prietenul lui... Daca amicul tau te vede doar ca pe o amica atuci vorbeste cu el si cere-i sa iti spuna despre prietenul lui, sa iti dea id lui si etc. Mult succes!

| ali_2217 a răspuns:

Da, vorbeste cu amicul tau si spune-i sa va faca cunostinta dupa ramane sa va intalniti toti 3 si apoi sa mai vorbiti... ii ceri si id-ul si dupa totul vine de la sine tongue Funda?batting eyelashes