| byanca1999 a întrebat:

e vorba de acelasi baiat, tomas.astazi la sala de sport i-am dat telefonul meu unui amic de-al lui ca sa ii arete o poza lui tomas... iar tomas a luat telefonul si si-a trimis poza mea pe telefonul lui, fara permisiunea mea, apoi mi-a zambit larg si s-a uitat la mine. ce credeti? asta e un semn ca ma place?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu te place, la ce i-ar fi trebuit poza ta?
Dece nu a luat si poza vreunei grase cu ochelari care trecea prin apropiere, daca crezi ca face colectie de fotografii?
Logic ca te place si a facut gestul asta ca sa intelegi si tu!

1 răspuns:
| AlecsA_5738 a răspuns:

Da e Clar Ca tE place daca si-a trimis poza ta in telf lui!