| kidaaзo3 a întrebat:

Mie imi place de un tip de la scoala, foarte dragut. Nu stiu cum sa fac cunostinta cu el...desi imi doresc foarte mult. am intrat in vorba cu el si nu a zis nimic numai a zambit. iar un coleg mi-a luat telefonul sa-i faca poza si dupa baiatul oe care il lac mi l-a luat si acum stie ca il plac. De obicei imi zambestedar cateodata ma ignora. ce credeti? ma place sau nu? si cum as putea face cunostinta cu el? dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| ISaidHelloToMe a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa te induca in eroare.
Pana nici el nu stie ce vrea de la tine. Acum e timpul sa gandesti daca merita sacrificiul...Pentru ca, stii prea bine, baietii sunt nehotarati si foarte rai.
Sper ca am ajutat!