| pufikmik a întrebat:

eram foarte buna prietena cu un baiat.lui ii placea de mine, dar eu nu l`am bagat in seama.acum el are o prietena si pe mine nu ma mai baga in seama.Acum eu mi-am dat seama ca il iubesc si ca vreau sa fiu cu el.dar el numai are incredere in mine.as vrea sa ii fac o surpriza.gen,un prieten de al lui sa il duca intr-un loc si eu sa fiu acolo.dar nu stiu exact cum sa fac.ati putea va rog sa imi dati idei?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Surprizele pot fi placute si neplacute. Nu fi sigura ca prezenta ta va fi pentru el o surpriza placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cand puteai sa-ti dai seama ca iti place de el decat dupa ce si-a gasit si omul o fata!? Cand era ok pentru amandoi, nu ti-a convenit. Acum, cand ii poti da baiatului viata peste cap, ai realizat ca il placi. Da dovada de bun simt si lasa-l in pace. Cauta-l doar daca nu merge relatia cu fata respectiva.

| Solitude15 a răspuns:

Ai putea sa fai in parc o banca cu baloane inimioare si sa scrii te iubesc iar tu sa te asezi pe acea banca si un prieten de-al lui sa il aduca acolo atunci tu il spui ca nu tziai dat seama cit de cool este el si ca il iubesti
dar nu uita dragoste cu deasila nu exista funda

| Bewaree a răspuns:

Pai cum sa-ti spun cum scriai si tu poti sa-ti pui un prieten/prietena sa il duca intr-un loc si acolo sati ceri scuze sau cv de genu//////