| miruna854 a întrebat:

Exista vreun site de unde pot afla parola de la Wi-fi a cuiva? Am o vecina care are net de la Rom Telecom si prind wirelas dar nu stiu parola! Va rog ajutati-ma happy :* :X P.S.

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Asta se numeste furt ce vrei tu sa faci si nu e legal.Nu ai voie sa folosesti fara acordul ei!

| miruna854 explică (pentru Cristiann25):

Ba nu cred pentru ca mai stiu inca 100 de oameni care mai fac asta

| Cristiann25 a răspuns (pentru miruna854):

O fac daca nu are parola, daca are parola si o spargi e furt!

| miruna854 explică (pentru Cristiann25):

Aaa bine! Mersi

| banu007 a răspuns:

Nu stiu nici un site...dar poti incerca ziua ei de nastere sau poti sa o rogi frumos sa iti dea si tie parola happy

| miruna854 explică (pentru banu007):

Nu mi.o da deoarece este o persoana foarte dificila si nici cu surorile ei nu vorbeste laughing Daca afli ceva te rog lasa.mi mesaj