| Carly22 a întrebat:

Hei TPU.funda.deci.eu sunt a 9-a si imi place de un baiat de a 11-a.totul a inceput de cand am dat preselectie pentru balul bobocilor.deci.m-am dus la el ca sa-mi dea nr. si m-a intrebat daca sunt verisoara lui x (ea e a 12-a) si am spus ca da si mi-a zambit.ma rog. dupa o saptamana am facut poze cu o fata in curtea scolii si a venit si el la poza.si in pauze ma uit la el si se mai uita si el la mine dar nu ne privim mult.adica eu cand vad ca ma priveste intorc repede privirea sau chestii de astea copilaresti. ce sa fac ca sa fiu cu el? adica credeti ca are sanse de reusita o fata de a 9-a cu unul de a 11-a? pentru ca mai este o fata care e tot a 9-a si este cu un baiat de a 11-a si nu prea vad cine stie ce dif de varsta.doar de 2 ani. FUNDA

2 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi nu stiu da incearca sa vb cu el, sa gasiti subiecte comune si poate reusesti sa fi cu el. In primul rand trebuie sa il cunosti si ai sa vezi dupa. Si stai calma c 2 ani nu-i mare chestie, sunt pers care sunt impreuna si intre ei e o dif de 4, 5 chiar 6 ani.deci ai sanse. Succes!

| anonimteiubesc a răspuns:

Iubirea nu are varsta!happy