| nina10906 a întrebat:

Hei TPU.Imi place de un baiat foarte mult*este coleg cu mine*.Iar luna viitoare este ziua mea si nu stiu cum si ce sa-i zic ca sa-l invit. Imi doresc foarte mult sa il invit la ziua mea dar nu imi gasesc cuvintele si imi este rusine de el. Vreau sa il invit intr-un mod mai special, sa ramana suprins dar nu stiu cum.Va rog ajutati-ma! sad

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simpu, ii poti spune verbal in mod direct, stand face2face sau sa-i comunici in scris printr-o invitatie cumparata sau una frumoasa, mai deosebita creata chiar de tine in care sa-i spui/anunti; "Voi fi foarte fericita si placut impresionata daca vei onora cu prezenta ta invitatia de a participa la serbarea zilei mele de nastere din data..." Incearca deoarece nu este greu, trebuie doar un pic de....curaj, nimic mai mult. Succes!

| neutrino a răspuns:

Te duci la el, il inviti, apoi il pupi repede si gata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos! Eu cred ca un mod foarte dragut prin care l-ai putea surprinde ar fi sa-i vorbesti fata in fata spundandu-i ca iti doresti foarte mult ca el sa fie prezent la ziua ta de nastere deoarece ar face totul mai special pentru tine. La tine e cheia, trebuie doar sa-ti gasesti cuvintele potrivite. Multa bafta! happy

| nico04laura a răspuns:

Invita-l pe Facebook in privat