| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat mai mare cu 3 ani ca mine. Il stiu pe acel baiat mai mult din priviri, e la acelasi liceu cu mine. Dar cum as putea face sa il cunosc mai bine, si sa ajung sa vorbesc cu el? Eu sunt o persoana mai timida, si mi-e putin rusine sa ma bag in seama cu el...

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

El te stie pe tine, stie ca tu existi?

| Danysan a răspuns:

Incearca sa vb cu el pe chat sau sa il suni daca faic rost de nr sau de la o colega.

| SebastianCMT a răspuns:

Vorbeste cu cineva careia il cunoaste mai bine dai niste semne ca ai tine la el... Cum ar fi un zambet larg si frumos sper sa poti reusi.

| Denisuca21 a răspuns:

Incearca sa te apropii de niste fete care sunt prietene ori cu el, ori cu prietenii lui!
Fa-te remarcata prin ceva, bun, logic!

| anonim_4396 explică (pentru Denisuca21):

Imi place poza ta happy

| Denisuca21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ms happy