| SteFFz99 a întrebat:

Imi place de o fata pe care nu o cunosc decat din priviri si cu care am vorbit doar pe Facebook. Stie ca o plac, i-am zis, nu am avut nimic de pierdut doar ca sunt mai timid si imi e putin rusine sa vorbesc cu ea fata in fata. Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| EyeCandy a răspuns:

Normal, în lumea virtuală e mult mai ușor să comunici. când te întâlnești cu ea, o saluți politicos și începi să vorbești cu ea cum ai vorbit până acum, dacă nu poți. imaginează-ți că vorbești pe net cu ea până te obișnuiești

38 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat