| Chryssss a întrebat:

Imi place de un baiat si lui ii place de mine. Faza e ca am incercat sa ma apropi de el, vorbeam in fiecare zi si la scoala si pe facebook dar dintr-o data a inceput sa ma evite ( nici buna nu mai imi zice acum). Nu stiu ce s-a intamplat. Plzz Help meee

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Cum poţi spune că-i place de tine când el nici măcar nu te mai salută?

Vorbeşte cu el, discută să vezi ce are iar dacă face pe prostu dă-i pace.

Numai bine îţi doresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mare grija cu baiatul asta

| NotToday a răspuns:

Probabil nu te place si nu vrea sa iti faci sperante cu el...

| Simonika1264 a răspuns:

Intreaba-l ce are, daca s-a suparat pe tine si daca nu-ti raspunde intreaba-i prietenii, sunt sigura ca o povestit prietenilor lui ce s-a intamplat, daca si ei te refuza insista in continuare ca pana la urma cineva iti va spune