| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu un baiat. Deci am fost in tabarasi era si el. ne-am decis sa ne facem" o familie " ( cei din tabara), stiti voi. Si el a vrut ca eu sa-i fiu sotie. Si eu pe atunci nu vroiam, dar el se dadea la mine si etc. Dadea tot felul` de semne ca m`ar placea, desi pe mine nu prea ma interesa,. Am petrecut destul de mult timp impreuna, si de aceea toata lumea din tabara spunea ca : "Ne placem". Sii noi negam. Intr`o zi a " incercat" sa ma evite ca sa nu mai zica aia ca ma place, si eu am observat, dar a doua zi i`a trecut. Si tot vorbeam prin mesaje.ne-am intors acasa, si vreo saptamana tot vorbeam prin mesaje intruna, si tot asa flirtam. Si cam a inceput sa`mi placa de el. Dar apoi a plecat la mare, si nu mi-a mai raspuns la mesaje. S`a intors acasa, am mai vorbit, a zis ca nu e suparat pe mine ( pentru ca eu asa credeam ). Noi vorbeam pe facebook, pentru ca messu nu`i merge. Acum debea daca intra 1 data pe saptamana. Zilele trecute trebuia sa iesim mai multi in parc, printre care si el. mi-a zis ca vine, dar cand trebuia sa ne intalnim, surpriza, nu a mai venit! Nici la telefon nu raspundea, am fost in cartier la el, si l`am vz ca era afara. oh go on. Apoi nu a intrat deloc pe facebook, nu raspunde la telefon, nimic. Nu stiu ce sa cred! Vreau sa mentionez ca e si obsedat de un joc, san andreas. Nu stiu ce sa fac, vreau sa vb cu el, dar nu stiu cum daca nu intra, nu stiu! Idei? Va rog puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Cati ani aveti? 12?

| getutageo a răspuns:

Pentru inceput stai linistita fa-ti si tu cont pe jocul ala si vb despre el sau fai o vizita si intreaba-l ce se intampla de nu mai vb cu tine ori intreaba un prieten de al lui...sau ar mai fi varianate s-a plictisit de tine,,,, are pe alta,,,, totusi vb cu el fata in fata si spune-i ce ai pe suflet SUCCES