| deeadedea2 a întrebat:

In septembrie o sa fie ziua iubitului meu. Si nu prea stiu ce cadou sa ii dau. Face 17 ani atunci o sa avem 9 luni de relatie. El este amuzan, muzica pe care o asculta este rock cu toate subgenurile bla bla. Ii place sa deseneze stie sa cante la chitara, bass si tobe si eu habar nu am ce sa ii cumpar laughing) va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| Castorul a răspuns:

Sunt o gramada de chestii cute pe care i le poti cumpara, important e sa fie de la tine. Daca e fumator, ii poti lua o bricheta personalizata, daca nu, ii poti lua un tricou, o pana de chitara personalizata/cu una din trupele lui favorite pe ea, un inel, o bratara, un medalion etc happy

5 răspunsuri:
| dienuta1990 a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care l-ai putea face este sa-i cuperi o intreaga colectie de muzica rock al unei formatii de exemplu a celor de la Holograf.

| Maxnonymus a răspuns:

Din moment ce ai postat intrebarea asta in categoria "Dragoste & SEX" ..reiese ca vrei sa-i faci un cadou mai...intim ...stii la ce ma referwinking

| caus3lov3ya a răspuns:

Ai cam gresit categoria.

| LovingAdam a răspuns:

Poti sa ii cumperii niste accesorii cu tinte sau un tricou cu trupa` lui preferata :3.

| bobo37 a răspuns:

Frei sa ii faci o surpriza du-te goala la ziua lui de fata cu ma-sa