| norulet23 a întrebat:

Hei,TPU. Joi ies in parc cu cea mai buna prietena a mea si cu un baiat cu care am fost impreuna. Problema e ca acum baiatul ac, o place pe prietena mea sad.
Am nevoie de sfaturi cum sa ma port si cu ce sa ma imbrac, etc. Pt ca vreau sa ma placa iar. Help me!
Multumesc.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa-i singuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele tale sunt foarte mici in imprejurarile pe care le descrii. Mai bine ii lasi in pace si dupa cateva minute impreuna iti amintesti ca aveai altceva de facut si pleci.