| QAkkyQ a întrebat:

Imi place un baiat deci...imi dati niste sfaturi pentru a nu-l speria si sa ma creada smechera cum sa ma port si cum sa ma imbrac ca el sa ma placa? funda si Multumeschappy

Răspuns Câştigător
| CosBin a răspuns:

El trebuie sa te placa asa cum esti tu (fizic si mental). Comporta-te normal, imbracate normal, daca te place bine, daca nu te place "next".

PS: Daca lui ii place filmul "x", iar tie nu iti place, spune-i chestia asta. Nu stiu cui i-ar placea ca dupa o afirmatie sa urmeze mereu un "da...si mie imi place chestia aia".

Sper ca te-am ajutat cu ceva.