| oDiana a întrebat:

Mi s-a furat contul de imvu.sad Si era VIP. Platit cu cardul. si emailu meu e schimbat... Ma puteti ajuta sa il recuperez fara email? Sau cu emailu vechi? Sau cu un cont fain? love struck Please! Funda+Vot!

3 răspunsuri:
| Ballet a răspuns:

Trimite'le un mesaj celor de la IMVU, o sa te ajute ei cumva :')

| h3r a răspuns:

Eh, chestia asta cu imvu.
Ti-au spart parola, asta in cazul in care nu iti apare disabled. Poate ai dat tu click pe un link de la toti prostii sau ai cumparat ceva de ap de exemplu si s-au prins cei de la imvu si ti-au banat contul. Nu il mai poti recupera.
Cu e-mailul actual se poate recupera doar daca ti-l stergi singura.
Altceva nu ai ce sa-i faci.
Take care!

| TomiiiTza a răspuns:

N-am mai atins IMVU de 5 ani, si inainte puteai sa vezi pe site cine intra pe cont. Si apropo, nu merge sa il recuperezi. sad