| 고리세 a întrebat:

Heidi all :3 Mă numesc RiSae, bun deci. Eu joc IMVU dar contul meu s'a furat, am muncit multl la el, pot spune că am avut in jur de 30 de outuri. Stiu emailu de la cont dar nu mai stiu parola de la email, i'ar eu am avut iPhone dar mi'am luat android, așa ca a trebuit sa îmi schimb numărul de telefon pentru ca, cartela era prea mică pentru android, așa ca am pierit numărul. Ce aș'i putea să fac? Puteți sa m-a ajutai sa îmi recuperez contul sau m-a puteți ajuta cu un cont? ( nu, nu cerșesc conturi doar ca momentan am un leptop slab si nu m-a pot juca imvu, pentru ca mi'as face eu cont, dar nu pot ). Plsss. ( fără răspunsuri proaste, Mulțumesc ❤️ )

Răspuns Câştigător
| Bobby711 a răspuns:

In cazul in care stii doar e-mail-ul singura modalitate e sa raspunzi la intrebarile de siguranta. Sti tu alea gen,, care e mancarea ta preferata" sau,, cel mai bun prieten" asta in cazul in care ai raspuns la ele. Daca nu poti sa raspunzi la ele poti sa mai recuperezi contul daca ai introdus numarul de telefon. Daca nu mai sti nici asta nu ai cum sa iti recuperezi contul. Poti doar sa incerci sa iti reamintesti parola sau sa bagi una la nimereala pana o gasesti.