| Mariaaa14 a întrebat:

Hei TPU! happy Mi se lasa sanii daca port sutien? am 14 ani big grin.

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Chiar daca nu e indicat sa fim seriosi doar nu oi veni in sanii goi sau bustiera sa ti se vada sfarcurile! happy Poarta sutien.

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu e chiar indicat sa porti sutien de la o varsta cum ai tu

| eurynomus a răspuns:

Da, o sa ti se lase

| がさいゆの a răspuns:

Doamne la ce se gandesc adolescentele ma faceti de rusine crying

| mrjohanys a răspuns:

Poarta sutien cu push up
si daca ti se lasa... acum e tehnica modena iti faci o operatie estetica cu silicon si treaba e ca rezolvata

| Mariaaa14 explică (pentru mrjohanys):

Faza e ca nu vreau sa mi fac operatiiwinking.

| Different69 a răspuns:

Nu

| DV a răspuns:

Poti purta dar nu toata ziua s-ar putea sa se lase, poarta niste bustiere specializate care le poti lua de la farmacie...

| lavida a răspuns:

De obicei da...te sfatuiesc sa porti bustiere un timp