| Mariadolores a întrebat:

Buna

un san mie mai lasat ca celalalt ce sa fac?

sa port sutien sau nu?

sutienul lasa sanii?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

Buna
Nu are de aface cu sutienul
sanii se lasa daca nu faci destul efort fizic
pa, pa

5 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Din cate am auzit eu da, daca ai mai putin de 14 ani tias recomanda sa nu incepi sa porti sutien, eventual doar de carpa. gem costum de baie.
Sper ca te-am ajutat! Funda?

| liviu42 a răspuns:

Marea majoritate a femeilor au un san mai mare si unul mai mic, vezi ca sunt niste exercitii de intretinere a sanilor.

| A12NDRA a răspuns:

Se zice ca sutienul lasa sanii, dar mie nu mi se pare adevarat.Eu port de 3 ani si nu mi s-au lasat, si crede-ma am ce sa bag in sutien.Nu trebuie sa iti faci griji, cu timpul se vor remedia si vor fi egal, esti in crestere si de asta. Daca vrei poti purta sutien pentru ca nu e nici o problema.Succes!

| chelie91ptm a răspuns:

Pune pe cineva sa iti suga sfarcu ala lasat

| Anamaria_5950 a răspuns:

Fi sigura de asta mie doctorita mi A recomandat sa nu incerc sa port sutien doar in cazul in care chiar am nevoie. incearca sa faci niste exercitii de tipul iei un elastic dur si trago de el si dreapta si cu stanga. cauta si siguri vei gasi.