| SufletulPetrecerii a întrebat:

Nu demult am cunoscut un baiat(mi-a facut cunostinta cea mai buna pr a mea cu el), ne stim de putin timp. La inceput nu ii dadeam importanta(aproape toate fetele fac asta) dupa care am vazut ca vorbeste mult mai mult cu mine decat cu prietena mea, ieri mi-a zis sa mergem cu el si prietenii lui la un local desi nu vorbisem nimic. Acolo ma pupa pe obraz la fiecare miscare si gest(faceam poza ma pupa, ii dadeam o tigara de la mine ma pupa, treceam pe langa el ma pupa orice faceam si daca stateam pur si simplu ma pupa, la plecare ne-am pupat pe buze normal... dar nu stiu daca intamplator sau nu ) laughing Mi-a luat si id-ul. nu asta e problema sa trec direct la subiect. Desi e mai maricel, am vazut ca nu il deranjeaza asta se vede, dar dupa cum spuneam nu-l stiu demult. Mi-a cam picat cu tronc. Ce aluzii sau cum as putea sa il fac sa vrea sa ma cunoasca si sa il cunosc? Pentru ca nu stiu prea mare lucru despre el

Răspuns Câştigător
| Dariiiii a răspuns:

Pai e clar ca el a incercat sa va cunoasteti mai bine invitandu-te sa iesiti. Asa ca fa si tu urmatorul pas si invita-l undeva sau vorbiti pe mess, vedeti daca va intelegeti, intreaba-l despre el si vezi daca e si el interesat sa afle lucruri despre tine. Si desigur, vezi daca are rabdare. Un baiat care chiar te place ar avea rabdare cu tine.happy Bafta!:*

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Vorbeste cu el pe Mess pentru o viitoare intalnire, doar voi desigur.
Asa va ve-ti cunoaste mai bine.Intreaba-l ce vrei sa afli, insa nu fi foarte stresanta.

| Elvina a răspuns:

Intalneste-te cu el, vorbiti pe mess, e clar ca te place.

| neutrino a răspuns:

O sa-l cunosti, stai fara grija. Baiatul, care am inteles e mai mare, te-a incercat, a vrut sa vada daca poate face din tine puicuta lui. Si a vazut.

| SufletulPetrecerii explică:

Am uitat sa precizez cica ar avea o iubita de vara. din cate am auzit, dar habar nu aveam pentru ca nu se afiseaza mai deloc cu ea si ieri cand l-am intrebat daca vine a zis ca nu ca are alte planuri... (asa zisa iubita), si ma gandesc ca trebuie sa ma intalnesc cu el sa vb pe net bla bla, dar cum sa fac sa fiu stapana pe situatie si sa arat ca nu imi pasa asa mult? ma gandesc ca daca vede k imi cam place i se urca la cap habar n-am pentru ca nu il cunosc cum v-am si spusbig grin

| Mihaela2 a răspuns:

Baga te in vorba mai mult cu el..ca sa l cunosti mai bine..si intereseaza te pe la prietenii vostrii comuni ce fel de persoane e..si daca iti place de el incearca sa i arati asta.dar sa nu fie prea evident..si daca el simte pentru tine acelasi lucru totul va veni de la sine