| Andreiu68 a întrebat:

Am nevoie urgen de un raspuns! Eram azi afara si a venit o fata din cartier; langa mine,imi punea mana dupa gat,ma pupa pe obraz/frunte,imi punea mana pe sub bluza pe la pectorali,burta ma mangaia,ma alinta cu apelative,stateam jos pe o banca eu tineam mana pe piciorul ei si ea cu mana peste mana mea, m-a muscat de gat(am un semn cat capul meu) si imi facea ochi dulci, ma luq in brat si ii puneam mana cam peste tot si nu zicea nimica.Acuma..eu am 17 ani iar fata aia 15 si eu nu am avut niciodata o relatie/pupat pe buze, tinut de mana si toate cele lalte. Fata asta ma place 1000%dupa cate am vazut si facut dar mie imi este oarecum teama ca am sa fiu la prima mea relatie si nu stiu sa sarut si am sa o dau in bara, mai ales ca eu sunt si timid. Dati-mi raspunsuri ce ar trebui sa fac cu teama asta de sarut si timiditate! Dau Funda, multumesc

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sentimentele fetei fata de persoana ta sunt evidente. Te place, te accepta asa cum esti, te doreste. Fa abstractie de lipsa ta de experienta si lasa-te pe mana ei deoarece ea este dispusa sa-ti accepte stangaciile tale explicabile acum la inceput. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Băi, timid - timid, da' pân' te miști tu, asta te și (m)ută... (cu „F")

| Emilian65 a răspuns:

Lasa-te pe mana ei ca te invata ea ce tu nu stii.

| gemeni6226 a răspuns:

Problema nu e ca esti timid, problema e ca o astfel de fata aztazi te place pe tine, numai citeva zile si o sa placa pe altul. Fetele indiferent de varsta care se manifesta asa au iubirea ca focul de paie, se aprind usor si se sting la fel de usor.Azi cu tine, maine cu altul. Daca o vrei pentru o zi sau doua pup=o mingiie-o o linistit, sau trimite-o in alta parte tot una e, cum crezi tu ca iti e mai bine, ca de durat nici asa nu va dura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine regreti fapta decat sa regreti ca nu ai avut curajul sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori vrea sa faca misto, sa se joace cu tine, ori dupa o saptamana-doua o sa placa pe altul. Nu e genul de persoana in care as avea incredere, si daca ar incerca sa faca asa ceva cu mine, as face-o sa ma urasca.