| NyanCat a întrebat:

Nu stiti care sims e mai misto? si dupaceea sa-mi spuneti ce poti face? (de ex sa nasti) funda la cel mai bun. Scuze categoria

3 răspunsuri:
| DontForgetMe a răspuns:

Buna, iti recomand cu caldura The Sims 3, The Sims 2 Nightlife, The Sims 3 World Adventure! multa bafta

| michaels a răspuns:

Cel mai frumos sims e ala de pe varianta, ai o sumedenie de posibilitati, de la a-ti selecta numarul de clienti pana la timpul petrecut la locul de munca, plus ca ai parte si de o multime de surprize. Succes sper sa-ti placa

| CautNume a răspuns:

Colectia sims2 completa