| xAnnabella a întrebat:

Hei TPU o sa vi se para ciudata intrebarea mea ce inseamna semnul oh go on?laughing deci chiar nu ii inteleg semnificatia

Răspuns Câştigător
| xBya a răspuns:

'oh go on' are mai multe sensuri. Adica 'mai lasa`ma' sau 'hai sa trecem peste asta sau 'nu conteaza', 'nu ne obosim cu detalii plictisitoare' etc. In engleza, 'oh go on', e o singura varianta care le cuprinde pe toate cele din romana, depinde cum interpretezi.

3 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

E ceva de genul "du-te nu mai spune" sau "in fine". Iti poti da si singura seama si in plus scrie si pe mess ce inseamna fiecare simbolbatting eyelashes, iar la acesta scrie "oh go on"!

| Corinnààà a răspuns:

,,Las-o balta"

| deuceD a răspuns:

Inseamna: " Ai! Te chis in freza?!"