| BiwBiwyza a întrebat:

Buna happy
Poate ca o sa vi se para ciudata intrebarea, dar anyway, ce inseamna daca un baiat te place 10%?
Este ceva foarte mic, sau chiar foarte foarte mic sad
Fiti sinceri, mai ales voi baietii, contez pe voi :I

Răspuns Câştigător
| Codolan_Razvy_1991 a răspuns:

Adica...ii pari draguta.

| BiwBiwyza explică (pentru Codolan_Razvy_1991):

O Doamne, asa spune toata lumea
Mersi mult :*:*:*:*

| Codolan_Razvy_1991 a răspuns (pentru BiwBiwyza):

Cu placere! Mersi pentru funda!:*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

10% zici? Esti sigura? Poate e 11, 05 % sau 9, 94% ceea ce schimba total lucrurile.
Sau poate e un procent irational? poate e 9, 98(7) %. Ce faci atunci?

| AneZzia a răspuns:

Da din pacate este foarte mic happysad da daca il placi pe baiat atunci eu zic sa ii spui poate isi va schimba parerea despre tine si te va place mai mult happy bafta! tongue

| DrChaos a răspuns:

10% este desigur un procent mic, dar gandeste-te ca poate baiatul nu te cunoste destul incat sa recunoasca faptul ca te iubeste mai mult, si pana la urma 10-20-50-80% sunt doar procente, important este ca cine te iubeste cu adevarat nu are nevoie de procente si doar de o dragoste reciproca din partea ta. Asa ca nu iti mai fa griji.