| Pyskiss a întrebat:

:)) Priviti >aici:Spuneti-va si parerile:)) http://www.youtube.com/watch?v=vln0gMY_PYM scuze de categorie:))

7 răspunsuri:
| CristinaElena96 a răspuns:

Mi-ai facut ziua mai bunalaughing!
Foarte tare.

| Pyskiss explică (pentru CristinaElena96):

Mda.Mslaughing Imi place si mie versurile si chitara! Vocea.mai trebuielaughing

| oanard174 a răspuns:

Marfa

| Aale10433 a răspuns:

laughing foarte funny
cel putin pe mine ma face sa rad laughing
cata inspiratie trebuie sa ai sa-ti iasa asa ceva laughing

| xXxDanutssaxXx a răspuns:

Bai deci e tare! hahhahahaahhlaughingdeci imi vine sa ma tavalesc de ras.ahahhahahahah.domnisoara,domnisoarahappy

| Emma_2501 a răspuns:

Strici piesa cu vocalul x_x

| Pyskiss explică (pentru Emma_2501):

Se mai intamplalaughing nu`s perfect cu vocealaughing dar ma distrez cat o am asa cum e? nulaughingmersi oricumtongue